Ekibimiz

Sahip olduğu yenilikçi ve atılımcı ruh ile rekabeti arttırıcı bir misyon üstlenerek sektöre canlılık kazandırmakta olan Mmy tantuni personeli olarak heyecanlı ve işine tutkun amatör ruh heyecanı olan fakat profesyonellerden oluşan yenilikçi bir ekibiz.

Bizler Mmy tantunide çalışıyoruz çünkü işimizi seviyoruz ve yaptığımız her işin en iyisini yapmak istiyoruz. Kendimiz adına düşünmekten çekinmiyoruz, aksine düşünmemeyi tehlikeli buluyoruz.

İşyerinde aklıselimi elden bırakmıyor ancak negatif düşünceyi, şüpheciliği ve dedikoduyu reddediyoruz.

İnsaniyet perverliğimize hem değer veriyor hem de uzlaşı sağlıyoruz ancak hatalarımızdan ders alıp yolumuza devam ediyoruz.

Gülmeyi çok seviyoruz ve konuşurken göz teması kurmaya özen gösteriyoruz.

Standartlarımıza sıkı sıkıya bağlı yaşıyoruz çünkü bu standartlarımızla tanınıyoruz.

Tantuninin en iyi aşçılarına sahip olduğumuzu düşünüyor ve sunduğumuz lezzetlerle gurur duyuyoruz.

Yaptığımız her işte disiplin istiyoruz ancak fazla resmiyetten sakınıyoruz. Çünkü bizler bu değerleri kalbimizde taşımak ve günlük yaşantımızda uygulamaktan hoşlanıyoruz.

Yetkinliklerin çok önemli olduğuna inanıyoruz ancak bunun karakterimizle de desteklenmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Şeffaf ve ilham veren liderliği savunuyoruz ve örnek olarak yol göstermekten hoşlanıyoruz.

Konumsal yetkiden ziyade ilişkisel yetkilendirmeyi tercih ediyoruz.

Detaylara çok dikkat ediyoruz çünkü bizi rakiplerimizden farklı kılan bu detaylardır.

Dengeli bir yaşam tarzına inanıyoruz, şirketimizi seviyoruz ve çalışıyoruz. Bu oluşumda rekabeti güçlendirmek için düşünüyoruz düşündüğümüzü tartışmaktan ve firma yararına ise diretmekten vazgeçmiyoruz.

Firmaya o kadar bağlıyız ki hepimiz firmanın kurucusu kadar firmaya sahip ruhluyuz. Misafirlerimize görünmeyeni satmaktan hoşlanıyor üründen önce gönüllerini okşayıp sevgimiz ile doymalarını sağlıyoruz. Prensiplerimize ve eğitimlerde dile getirilen her maddeye ve misafirlerimizin mutluluğu için en ufak ayrıntıya kadar düşünüyor ve hata yapmamaya dikkat ediyoruz.

Bizler işimizde mutluyuz, faklı ve ayrıcalıklıyız çünkü biz MMY ailesi olarak mükemmeliyetçi bir ekibiz. Patronumuzu ve işimizi seviyor fakat dostlarımızı, ailemizi ve kendimizi de ihmal etmiyoruz.

Tasarım ve Programlama: Mavera Bilişim Hizmetleri